Doprava a platba

Doprava

 •                           Cena
 • Kuriér Slovensko 3,90€

Zásielkovňa

Objednávku Vám doručí kuriérska spoločnosť Zásielkovňa. Tovar je spravidla doručený v horizonte 2-5 dní od expedovania zásielky.

Kuriér PPL

Objednávku Vám doručí kuriérska spoločnosť PPL. Tovar je spravidla doručený v horizonte 2-5 dní od expedovania zásielky. Každá objednávka bude doručená kuriérom PPL na Vami uvedenú adresu doručenia v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hod. Pri doručení zásielky vizuálne prekontrolujte, či nie je zásielka poškodená. Tovar nadštandardných rozmerov vieme naceniť až po konzultácii s kuriérom.

DODANIE ZÁSIELKY

1. Všetky objednávky skladom expedujeme od nás do 48 hodín v pracovné dni.
2. Tovar objednaný počas piatku, soboty, nedele a sviatkov bude expedovaný väčšinou nasledujúci pracovný deň
3. Doručenie zásielky je štandardne 2-5 pracových dní od expedovanie (záleží na vyťaženosti doručovatelskej spoločnosti).
4. V prípade, že sa vyskytne nepredvídateľný problém, predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu dodacej doby. O tejto skutočnosti bude kupujúci včas informovaný telefonicky alebo e-mailom. V prípade, že niektoré z objednaných položiek nie sú skladom, predávajúci urýchlene oboznámi s touto skutočnosťou kupujúceho a dohodnú možnú alternatívu tovaru alebo novú dodaciu dobu, prípadne sa dohodnú na zrušení objednávky
5. Pri platbe prevodom na účet expedujeme tovar až po prijatí platby, o čom Vás budeme informovať emailom
6. V prípade nedostupnosti prípadne zmeny ceny tovaru vás budeme kontaktovať.

 

Pri objednávke nad 100 EUR máte dopravu zadarmo

Platba

 •  Cena
 • Platba na dobierku1,5€
 • Online platba kartouzadarmo
 • SporoPayzadarmo
 • ePlatby VÚBzadarmo
 • TatraPayzadarmo
 • UniPlatbazadarmo
 • Poštová bankazadarmo
 • Viamozadarmo

Dobierka

Pri platbe na dobierku môžete za tovar zaplatiť až pri prevzatí tovar priamo kuriérovi. Možnosť platby dobierkou je spoplatnená sumou 1,50 € 

Platba kartou

Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu Besteron, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme nasledujúci pracovný deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme vždy bezpečné platby.

Platobné tlačidlá bánk Besteron

Zvoľte si banku, v ktorej máte účet a zriadený internet banking (UniCredit Bank, Slovenská Sporitelňa, TatraBanka, VÚB Banka, Poštová banka, ČSOB Banka, VIAMO). Po presmerovaní na zabezpečenú stránku banky sa prihlásite a dokončíte úhradu. Po zaplatení počkajte 3-4 sekundy na presmerovanie naspäť na našu stránku, aby platba prebehla korektne. Informáciu o vašej platbe získame obratom a môžeme tak ihneď spracovať vašu objednávku.

Sledujte FACEBOOK
Disable
Sledujte INSTAGRAM
Disable
HORE